KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4903219
nr 490 3219
signerad 1909, "Herrporträtt" 101x61 (mindre dukskador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 oktober 2007
kl 16:18:20
750 kr
1.000 kr
1.600 kr